سامانه آی درس

همکاری با آی درس

آموزش موثر تر و مفید تر به همراه عدالت آموزشی برای همه دانش آموزان و دانشجویان ، همراه با درآمد زایی برای اسانید و معلمان عزیز

آی درس به عنوان سامانه اشتراک گزاری و فروش محتوای الکترونیک به جهت ایجاد بستری مناسب برای ارتقاع سطح علمی دانش آموزان و دانشجویان از همه معلم های عزیز و نیز اساتید محترم دعوت به همکاری میکند مدرسین عزیز میتوانند با عضویت رایگان در این سامانه به صورت آنلاین و در کمتراز چند دقیقه کانال آموزشی خود را راه اندازی نموده و کلیه محتوای آموزشی مورد نیاز دانش آموزان و دانشجویان خود را برای ایشان به اشتراک گذاشته و یا به فروش برسانند .
آی درس هیچ گونه محدودیتی برای مدرسین به جهت اشتراک گزاری یا فروش قائل نمیشود

•    آی درس سامانه کمک آموزشی است در بستر اینترنت تا همه دانش آموزان و دانشجویان  بتوانند به محتوای آموزشی مفید و کارآمد دسترسی داشته باشند.

•    در  آی درس همه دانش آموزان و دانشجویان  میتوانند کلیپ های ویدیویی ، صوتی ، نمونه سوال ، جزوات پاور پوینت و ... را بر اساس پایه و درس مورد نظر خود مشاهده و در صورت نیاز دانلود نمایند .

•    در  آی درس دانش آموزان و دانشجویان میتوانند به صورت آنلاین برای خود آزمون الکترونیکی برگزار کنند ( با انتخاب کتاب و فصل مورد نظر به صورت تصادفی از بانک سوالات  آزمون میسازد ) و به صورت آنلاین نتیجه را مشاهده کنند.

•      آی درس برای همه دبیران و اساتید عزیز به صورت کاملا رایگان کانال آموزشی ایجاد کرده ومیتوانند  محتوای آموزشی خود را برای فروش یا دانلود به اشتراک بگذارند .

•    با  آی درس معلمان و مدرسان میتوانند به در آمد قابل توجه دست یابند .

•    در  آی درس ساخت کانال آموزشی به صورت آنلاین بوده و  معلمین میتوانند در چند دقیقه کانال آموزشی خود را ایجاد و در بستر اینترنت منتشر کنند. (فروشگاه اینترنتی محصولات آموزشی خود را بسازند .)

•    در  آی درس دانلود معلمین و مدرسین همه کلیپ های آموزشی (حتی کلیپ های غیر رایگان  دیگر مدرسین)  را بدون نیاز به پرداخت (به صورت رایگان) میتوانند دانلود کنند و در کلاس های خود برای دانش آموزان خود نمایش دهند .


هم اکنون و در کمتر از چند دقیقه با عضویت در iDars کارخانه تولید محتوای خود را فعال و راه اندازی نمایید .

عضویت در آی درس

 

جهت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره : 09123180050 (حسینی) یا ایمیل  idars.ir@gmail.com تماس حاصل فرمایید.


تعداد بازدید این صفحه :20455
تاریخ انتشار صفحه : 1395/07/01
همهٔ حقوق برای آی درس محفوظ می باشد. ©‏ 1395
Design By : RaakCMS